Історія бренду

Історія ця почалася мабуть з самого дитинства засновниці бренду Аліни Яценко. 

Бо одягати ляльок  вона почала ще змалку. Потім в середній школі почала повністю забезпечувати себе новими сукнями,а далі рідних та знайомих. 

Після закінчення школи вона продовжила свою професійну освіту одразу в профільному ВУЗі – Київському  інституті легкої промисловості та майже паралельно отримуючі практичний досвід працюючі в експериментальному цеху швейної фабрики на посадах спочатку технолога, а згодом  конструктора. 

Після  семирічного досвіду роботи того підприємства з іноземними партнерами, вона мала змогу потім працювати на різних приватних підприємствах ,віддаючі свій досвід та отримуючі нові знання по організації різних видів  швейних виробництв на посадах технолога,конструктора,дизайнера та керуючого виробництвом.

Але бажання створювати речі свого дизайну,підкріплене досвідом успішних продажів її моделей на підприємствах де вона працювала,  привело до бажання та виходу в самостійне плавання як дизайнер одягу..

Цей шлях був дуже непростим – через постійні  потреби фінансових вкладень,  яких катастрофічно не вистачало, та часті  зміни економічної ситуації в країні.

Але досвід продажів на різних  онлайн платформах та наявність постійних індивідуальних клієнтів завжди додавали впевненості в затребуваності результатів її праці.

Водночас,  маркетингові стратегії вимагали  вибору вузької ніші,  яку  вона так і не змогла визначити. А висока планка в якості продукції і свідоме використання  натуральних тканин  робили її  одяг не дуже  конкурентоспроможним  в ціновому сегменті для участі в багатьох новітніх маркетах та шоу-румах.

А ще їй часто казали,що її речі – то неформат.  

Довгий час вона вважала це своїм каменем спотикання.

Це неодноразово  призводило до  думки,щоб почати виробляти продукцію попростіше і подешевше. Та  спротив робити те, до чого не лежить душа  і небажання виробляти  “клоновані” речі, не давало можливим зробити цей крок.

Все стало на свої місця, коли вона  нарешті сприйняла себе такою яка є  та  зрозуміла, що саме в цій різносторінності і складності  її сила та відмінність від інших.

А ще згадала  про давно помічену колегами  особливість – речі її дизайну не виходять швидко з моди та залишаються актуальними по декілька років.

Це розуміння співпало в часі з набуванням популярності та розвитку  сталої моди і розумного споживання..

Символом бренду SpravzhnYA   не випадково було обрано особливу квітку сон-трава , що занесена в Червону книгу та  має  декілька особливих форм зовнішнього вигляду на протязі всього циклу  життя. 

ЇЇ схожість з концепцією бренду вражає. 

Адже вона також справжня  рідкість,що відрізняється  особливою красою та декількома формами свого вигляду на протязі циклу.

А кольори – фіолетовий та жовтий у поєднанні з оливковим тільки  підсилюють  це значення. . 

Фіолетовий колір в природі доволі  рідкісний  та означає ексклюзивність,креативність,таємничість і розкіш,  асоціюється  з амбіціями і несе в собі великий потенціал,стимулює роботу мозку.

Також – врівноважує духовне та матеріальне, .

Оливковий уособлює природність та натуральність.

Жовтий – несе позитив та надійність.

В кожній  речі, що виготовлена під  маркою SpravzhnYA, закладені  ті  ж самі  смисли та цінності. 

Вони відрізняються  особливим  кроєм та дизайном, що поєднує класичний напрямок з   сучасним і тому вони виглядають актуально на протязі довгого часу.

Якість виготовлення та якість тканин також дозволяють довготривале використання цих  речей та практичний догляд за ними,адже  якість завжди під  особистим контролем. 

Для виготовлення використовуються лімітована кількість тканин,що робить речі рідкісними і тому їх кількість  обмежена 

Наш одяг додає впевненості жінкам,які бажають виглядати по особливому. прагнуть саморозвитку та врівноваження духовного і матеріального.